FENDER EDDA

PSY - MALES - RÜDEN

SUČKY - FEMALES - HÜNDINEN

ODCHOV
- BREEDS -  NACHZUCHT

PSY - MALES - RÜDEN

SUČKY - FEMALES - HÜNDINEN

ŠTEŇATÁ
- PUPPY - WELPEN

GALÉRIA

INTERVIEW

      SK      EN

LOGO EDDA & FEDNER EDDA

NAŠI FAVORITI
- OUR FAVORITES
- UNSERE FAVORITEN

KONTAKT

***********************************

 

***********************************

História History

***********************************

Prvé krytie:

24. - 26. 11 1984

 

 

RENO Im-Ka

(ARMÍN Ed-Du-Ko x GIGI Im-Ka)

x

DIANA Nikké

(BUDHA z Derže x ESTER Im-Ka)

 

The first mating:

24th-26th 11th 1984

 

************************************

Prvý vrh:

26. januára 1985

 

ARRA, ADDA, AGGA, ARENO

(RENO im-ka x DIANA Nikké)

 

 

The first litter:

January 26th 1985

************************************

Prvý odchov/

The first rearing:

 

 

ARRA Edda

bola zakladateľkou úspešnej línie "FLOYD"

has been a floater of succesfull "FLOYD" line

 

***********************************

 

SVETOVÝ VÍŤAZ

ATIBOX 

ATIBOX WORLD

 WINNER:

 

NAADAME

Fender Edda

 

************************************

 

SVETOVÝ VÍŤAZ

ATIBOX MLADÝCH

ATIBOX WORLD

JUNIOR WINNER:

 

URIEL Fender Edda

************************************

EURÓPSKY VÍŤAZ MLADÝCH

EUROPA JUNIOR WINNER:

 

HUGO BOOS

Fender Edda

************************************

"VICE" SVETOVÝ VÍŤAZ

WORLD "VICE WINNER"

+ ATIBOX BEST OF PUPPY:

 

FABRIZIO FLOYD

Fender Edda

************************************

VÍŤAZI

BEST IN SHOW

WINNERS:

 

CARDINÁL Edda

LEONARDO FLOYD Edda

URIEL Fender Edda

NAADAME Fender Edda

************************************

VÍŤAZI

BOG / JUNIOR BOG

WINNERS:

 

CARDINÁL Edda

LEONARDO FLOYD Edda

OTHELO FLOYD Fender Edda

URIEL Fender Edda

NAADAME Fender Edda

XANTIELA Fender Edda

ARCHANGEL SAMUEL

Fender Edda

BARACHIEL FLOYD Fender Edda

 

************************************

Víťazi roka / Year Winners:

 

KING FENDER Edda

LEONARDO FLOYD Edda

SAGVAN FENDER Edda

IKAR Fender Edda

OTHELO FLOYD Fender Edda

ORKA FLOYD Fender Edda

SENDY Fender Edda

ZAK Fender Edda

HUGO BOOS Fender Edda

CARLINO Fender Edda

FABRIZIO FLOYD Fender Edda

K´NAPOLI FLOYD Fender Edda

URIEL Fender Edda

NAADAME Fender Edda

JAZAR FLOYD Fender Edda

XANTIELA Fender Edda

BARACHIEL FLOYD Fender Edda

IAO FLOYD Fender Edda

 

************************************

Kluboví víťazi /Club Winners:

 

KING FENDER Edda

LEONARDO FLOYD Edda

SAGVAN FENDER Edda

HERRY FLOYD Edda

OTHELO FLOYD Fender Edda

ORKA FLOYD Fender Edda

ZAK Fender Edda

HUGO BOOS Fender Edda

CARLINO Fender Edda

CAPTAIN Fender Edda

FABRIZIO Fender Fender Edda

K´NAPOLI FLOYD Fender Edda

LAURA REGAT Fender Edda

URIEL Fender Edda

NAADAME Fender Edda

ARCHANGEL SAMUEL

Fender Edda

XANTIELA Fender Edda

 

************************************

Interšampióni / Interchampions:

 

KING FENDER Edda

LEONARDO FLOYD Edda

SAGVAN FENDER Edda

HERRY FLOYD Edda

OTHELO FLOYD Fender Edda

ORKA FLOYD Fender Edda

OSCAR FLOYD Fender Edda

WILLIAM Fender Edda

K´NAPOLI FLOYD Fender Edda

FABRIZIO FLOYD Fender Edda

URIEL Fender Edda

JAZAR  FLOYD Eender Edda

URPANIEL Fender Edda

XANTIELA Fender Edda

ARCHANGEL SAMUEL

Fender Edda

BARACHIEL FLOYD Fender Edda

 

************************************

Šampióni / Champions:

 

BAETRICE Edda

KING FENDER Edda

LEONARDO FLOYD Edda

SAGVAN FENDER Edda

HERRY FLOYD Edda

HAIDY FLOYD Edda

CHIRONE REGATA  Edda

KIA FLOYD Edda

XANTEO Fender Edda

NOSFERATU Fender Edda

OTHELO FLOYD Fender Edda

ORKA FLOYD Fender Edda

OSCAR FLOYD Fender Edda

SENDY Fender Edda

SINDY Fender Edda

WILLIAM Fender Edda

ZAK Fender Edda

ZAKARIAS Fender Edda

FRANKLIN REGAT Fender Edda

HUGO BOSS Fender Edda

CHARIZMA Fender Edda

LUE REGAT Fender Edda

LUCAS REGAT Fender Edda

LAURA REGAT Fender Edda

WONDER Fender Edda

ATA Fender Edda

CARLINO Fender Edda

EUS REGAT Fender Edda

CHARLES REGAT Fender Edda

K´NAPOLI FLOYD Fender Edda

FABRIZIO FLOYD Fender Edda

POLYMNIA  FLOYD Fender Edda

URIEL Fender Edda

EREMIEL Fender Edda

ELASTIC MARCO Fender Edda

JAZAR FLOYD Fender Edda

JALUHA FLOYD Fender Edda

NAADAME Fender Edda

MELIOTH Fender Edda

NITIKA Fender Edda

URPANIEL Fender Edda

XANTIELA Fender Edda

ARCHANGEL SAMUEL

Fender Edda

BARACHIEL FLOYD Fender Edda

 

************************************

BOXERLIGA

Víťazi / Winners:

FABRIZIO FLOYD Fender Edda

URIEL Fender Edda

NAADAME Fender Edda

BARACHIEL FLOYD Fender Edda

XANTIELA Fender Edda

 

************************************

 

SLOVAKIA DOG CUP 

Víťaz / Winners:

NAADAME Fender Edda

 

************************************

 

SLOVAKIA BOXER RATING   

Víťaz / Winners:

NAADAME Fender Edda

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

XANTIELA Fender Edda

 

ARCHANGEL SAMUELL Fender Edda

 

BARACHIEL FLOYD Fender Edda

 

CHERATIELA FLOYD Fender Edda

 

CHARBIELA FLOYD Fender Edda

 

URPANIEL Fender Edda

 

ZECHIEL Fender Edda

 

XANTIELA Fender Edda

 

URPANIEL Fender Edda

 

EREMIEL Fender Edda

 

NAADAME Fender Edda

 

URPANIEL Fender Edda

 

URIEL Fender Edda

 

NITIKA Fender Edda

 

BOB & BOS

NAADAME & NITIKA Fender Edda

 

NAADAME Fender Edda

 

NAADAME Fender Edda

 

JAZAR FLOYD Fender Edda

 

NITIKA Fender Edda

 

NAADAME Fender Edda

 

NITIKA Fender Edda

 

NAADAME Fender Edda

 

JAZAR FLOYD Fender Edda

 

URIEL Fender Edda

 

JAZAR FLOYD Fender Edda

 

JALUHA FLOYD Fender Edda

 

FABRIZIO FLOYD Fender Edda

 

CARLINO Fender Edda

 

IADARA Fender Edda

 

ATA Fender Edda

 


K´NAPOLI FLOYD Fender Edda

 

THESA Fender Edda



CAPTAIN Fender Edda

 

EUS REGAT Fender Edda


ALEX Fender Edda

 

PETER Fender Edda


ORKA FLOYD Fender Edda


OTHELO FLOYD Fender Edda

 

ŠTEŇATÁ NA PREDAJ

PUPPY FOR SALE

WELPEN ZUM VERKAUF

>>> INFO <<<

 

 

>>> ŠTEŇATÁ - PUPPY - WELPEN <<<

 

 

******************************************************************

 

NOVINKY / NEWS / NEUE

 

27. 10. 2019 IDS Bratislava

MITHRA FLOYD Fender Edda - VN 1

L. Olekšeč (SRB)

 

26. 10. 2019 IDS Bratislava

MITHRA FLOYD Fender Edda - VN 1

T. Havelka (SK)

 

25. 10. 2019 IDS Bratislava

IAO FLOYD Fender Edda  - V1, CAJC

IRMINIA FLOYD Fender Edda - V1, CAJC

MITHRA FLOYD Fender Edda - VN 1

L. Faraislová (CZ)

 

13. 10. 2019 KV Flevoland (NL)

MUMIAH FLOYD Fender Edda  - VN 2

A. Roskam (NL)

 

7. 10. 2019 NEW FOTO:

URPANIEL Fender Edda

 

29.09.2019 IHA TULLN BUNDESSIEGER

CHERATIELA FLOYD Fender Edda - V1, CACA

Ingeborg Sonnweber A

 

28. 9. 2019 Club Boxer show Jaroměř (CZ)  

XANTIELA  Fender Edda - V1, CACK, ČKV

Robert Fagoš (CZ)

 

28. 9. 2019 IHA TULLN

CHERATIELA FLOYD Fender Edda - V1, CACA

Ing. Hans Bierwolf  A

 

 

14. 9. 2019 Club Boxer show Dobřany (CZ)  

CHAMUEL FLOYD  Fender Edda - V1, CACK, ČKV, BOB

Miloslav Auterský (CZ)

 

6. 9. 2019 JSZ Malý Lapáš

IAO FLOYD Fender Edda  - V1, CAJC, VÍŤAZ ROKA MLADÝCH / ANNUAL JUNIOR WINNER 

 WALLIM FLOYD  Fender Edda  - V2, R.CAC

JAZAR FLOYD Fender Edda -Najlepší plemenník

Ioanna Milena (RO)

BATH KOL FLOYD  Fender Edda - V1, CAC, ČKŠ

IRMINIA FLOYD Fender Edda - V4

Oliver Erat  (A)

 

25. 08. 2019 MVP Mladá Boleslav

CHERAT IELA  FLOYD Fender Edda - V1, CAJC, CRUFTS QUALIFICATION

Karel Hořák  CZ

 

4.  8.  2019 X. Krajská výstava psů Týn nad Vltavou

CHERATIELA FLOYD Fender Edda  - V1, VT, KV

Otakar Vondrouš CZ

 

20.07.2019 Výroční speciální výstava boxerů Kroměříž

CHERATIELA FLOYD Fender Edda - V3

Mojca Tkalec SLO

 

14. 7. 2019 IDS Oberwart (AT) 

XANTIELA  Fender Edda - V1, CACA, CACIB, BOB, BOG, BEST OF DAY

CHERATIELA FLOYD Fender Edda - V1, Jugendbester, CRUFTS QUALIFICATION, Bester Junghund, Best Junior 3. platz

András Kórosz (HU) + Gabriela Ridarčíková (SK)

 

13. 7. 2019 IDS Sárvár (HU)  

XANTIELA  Fender Edda - V1, CAC

Nikolay Sedykh (UA)

 

12. 7. 2019 IDS Sárvár (HU)  

XANTIELA  Fender Edda - V1, CAC, R.CACIB

Pedro Bispo (PT)

 

7. 7. 2019 IDS Veľká Ida

GOANEL HUGO Fender Edda - V1, CAC

HANIEL Fender Edda - V1, CAC

Antonín Karban (SK)

 

6. 7. 2019 IDS Veľká Ida

HANIEL Fender Edda - V1, CAC

Anders Härmann (SVE)

 

30. 6. 2019 NDS Krakow (PL)  

XANTIELA  Fender Edda - V1, CWC, BOB, BIS

Zula Przybylińska (PL) + Monika Kuriata-Okarmus (PL)

 

30. 06. 2019 NV Klatovy

CHERATIELA FLOYD Fender Edda - V1, CAJC,  BOJ

Sergej Vanža SK

 

29. 6. 2019 IDS Krakow (PL)  

XANTIELA  Fender Edda - V1, CWC, CACIB, BOB

Miloslav Václavík (CZ)

 

22. 06. 2019 Klubová výstava boxerů Světec

CHERATIELA FLOYD Fender Edda  - V1, CAJCK

Mathias Wolf  D

 

16. 06. 2019 Krajská výstava psů Benátky nad Jizerou

CHERATIELA FLOYD Fender Edda  - V1, VT, KV

Miroslav Václavík CZ

 

14. 06. 2019 AUSTRIAN WINNER WELS

CHERATIELA FLOYD Fender Edda  - V1, Jugendbester, AUSTRIAN JUNIOR WINNER 2019

Hindse Jörgen DK

 

09. 06. 2019 IDS Nitra

HAMIEL Fender Edda  V1, CAJC, JUNIOR BOB

Dominika Hradská SK

 

08. 06. 2019 IDS Nitra

HAMIEL Fender Edda  V1, CAJC, JUNIOR BOB

IRMINIA FLOYD Fender Edda - VN1

JAHOEL Fender Edda - VN1

IAO FLOYD Fender Edda - VN1

Dr. Gabriela Ridarčíková

 

07. 06. 2019 IDS Nitra

HAMIEL Fender Edda  V1, CAJC

KAFZIELA HERT Fender Edda - VN1

JAHOEL Fender Edda - VN1

Ludmila Fintorová

 

01. 06. 2019 Klubová výstava boxerů  Křenice

CHERATIELA FLOYD Fender Edda - V1, CAJCK

Mvdr. Jaromír Špicera  CZ

 

25. 05. 2019 Krajská výstava Plzeň

CHERATIELA FLOYD Fender Edda  - V1, VTM

Lenka Fairaislová CZ

 

12. 5. 2019 CEBS Holíč

ARCHANIEL SAMUELL Fender Edda - V1, ČKS,  WINNER OF CHAMPIONS, CENTRALEUROPEAN VICEWINNER

Ewa Dolinska  (PL)

 

JAZAR FLOYD Fender Edda  - V1, ČKČ, PREZIDENT TROPHY WINNER

JAHOEL Fender Edda - VN1

IAO FLOYD Fender Edda - VN2

Rózsáné Várszegi Zsófia (H)

 

JEFISCHA Fender Edda - VN3

Kvetka Žídková  (SK)

 

HAMIEL Fender Edda  - V2. CENTRALEUROPEAN JUNIOR VICEWINNER

IRMINIA FLOYD Fender Edda - VN1

Alena Žarská (CZ)

 

11. 5. 2019 KV Holíč

ARCHANGEL SAMUELL Fender Edda - V1, CAC, ČKŠ, Klubový víťaz / Club Winner

Kvetka Žídková  (SK)

 

JAZAR FLOYD Fender Edda  - V1, CAC

IAO FLOYD Fender Edda - VN1

JAHOEL Fender Edda - VN3

Alena Žarská (CZ)

 

JEFISCHA Fender Edda - VN4

Ewa Dolinska  (PL)

 

IRMINIA FLOYD Fender Edda - VN1

HAMIEL Fender Edda  - V2

Rózsáné Várszegi Zsófia (H)

 

11. 05. 2019 Klubová výstava boxerů Třeboň- Doubí 

CHERATIELA FLOYD Fender Edda  - V1, CAJCK, ČKJV

Miroslav  Auterský (CZ)

 

05. 05. 2019 IDS Lučenec

 KAFZIELA HER Fender Edda - VN 1, BIS minorpuppy 2

JAHOEL Fender Edda - VN1

Kvetka Žídková  (SK)

 

04. 05. 2019 IDS Lučenec

 KAFZIELA HER Fender Edda - VN 1

JAHOEL Fender Edda - VN1

Peter Firič  (SRB)

 

27. 4. 2019 JSZ Felsólajos (HU)

ARCHANGEL SAMUELL Fender Edda  - V2, R. CAC

Paola Watten  (IT)

 

21.4.2019 – CACIB Debrecen (H)

URPANIEL Fender Edda  - V1, CAC, CACIB, BOS

Erdös László (HU)  

 

14. 4. 2019

ARCHANGEL SAMUELL Fender Edda  - CAMPION ROMANIA

 

14. 4. 2019 NDS Satu Mare (RO)

ARCHANGEL SAMUELL Fender Edda  - V1, CAC,  CACIB, BOB

Sergej Vanža (SK)

 

14. 4. 2019 IDS České Budějovice (CZ)

BARACHIEL FLOYD Fender Edda - V1, CAC,  CACIB, BOB, BOG 5

Ing. Jaroslav Matyáš (SK)

 

13. 4. 2019 NDS Satu Mare (RO) 

ARCHANGEL SAMUELL Fender Edda  - V1, CAC,  BOB, BOG, BIS 3

Miroslav Václavík (CZ)

 

31. 03. 2019 IHA Salzburg

CHERATIELA FLOYD Fender Edda  - V1, Jugendbester, ALPENJUGENDSIEGER

Gerhard Pöllinger - Sorré  A

 

02. 03. 2019 XXIV Oblastní výstava České Budějovice

CHERATIELA FLOYD Fender Edda  - V1, VTM

Ing. Leoš Jančík CZ

 

24. 2. 2019 NDS Bratislava

ARCHANGEL SAMUELL Fender Edda  - V1, CAC, Víťaz Slovenska / Slovakia Winner, BOB, BOG 2

Jaroslav Matyáš (SK)

 

23. 2. 2019 VICTORY SCHOW Bratislava

BARACHIEL FLOYD Fender Edda - V1, CAC,  VICTORY WINNER, BOG 2

Milan Biroš (SK)

 

28. 1. 2019  

ARCHANGEL SAMUELL Fender Edda  - SLOVENSKÝ SAMPIÓN KRÁSY

 

27. 1. 2019 IDS Nitra

ARCHANGEL SAMUELL Fender Edda  - V1, CAC, CACIB

FUTINIELA REGATA Fender Edda - V1, CAC

 I’JOHNNE BLAZE FLOYD Fender Edda - VN1

 IRMINIA FLOYD Fender Edda - VN1

Danijel Boros Djevi (SRB)

 

26. 1. 2019 IDS Nitra

ARCHANGEL SAMUELL Fender Edda  - V1, CAC, R. CACIB

BARACHIEL FLOYD Fender Edda - V1, CAC

FUTINIELA REGATA Fender Edda - V1, CAC

I’JOHNNE BLAZE FLOYD Fender Edda - VN1

Vladimír Shiyan (UA)

 

25. 1. 2019 IDS Nitra

ARCHANGEL SAMUELL Fender Edda  - V1, CAC, CACIB , BOB, BOG 2

I’JOHNNE BLAZE FLOYD Fender Edda - VN1, BIS MINOR PUPPY 2

FUTINIELA REGATA Fender Edda - V1, CAC

Viktor Shiyan (UA)

 

9. 12. 2018 IDS Nitra   

XANTIELA  Fender Edda - V1, CAC

BARACHIEL FLOYD Fender Edda - V1, CAC

FUTINIELA REGATA Fender Edda - V2, R.CAC

Antonín Karban (CZ)

 

8. 12. 2018 IDS Nitra   

FUTINIELA REGATA Fender Edda - V2, R.CAC

Dominika Šusterová (SK)

 

28. 10. 2018 IDS Bratislava

BARACHIEL FLOYD Fender Edda - V1, CAC, CACIB, BOB, BOG 2

XANTIELA  Fender Edda - V1, CAC, R. CACIB

Miroslav Václavík (CZ)

 

27. 10.  2018

URPANIEL Fender EddaSLOVENSKÝ SUPER GRAND ŠAMPIÓN

 

27. 10. 2018 IDS Bratislava

BARACHIEL FLOYD Fender Edda - V1, CAC, CACIB, BOB

XANTIELA Fender Edda - V1, CAC, R. CACIB

URPANIEL Fender Edda - V1,  CAC

FUTINIELA REGATA Fender Edda - V3

Milan Bíroš

 

26.10. 2018 – CACIB Bratislava

URPANIEL Fender Edda - V1,  CAC

CHERATIELA FLOYD Fender Edda - VN1 

FUTINIELA REGATA Fender Edda - V2

Jozef Šuster (SK)  

 

21. 10. 2018 IDS Komárom (H)

JAZAR FLOYD Fender Edda  - V1, CAC

Tijana Konrad (SRB)

 

10. 10.  2018

URPANIEL Fender EddaČeský šampión

 

30. 9. 2018 IDS Tulln (AT)  

XANTIELA  Fender Edda - V1, CACA

Beatrice Stocchi (IT)

 

9. 9. 2018 – Krajská výstava Brno (CZ)

URPANIEL Fender Edda  - V1

Leoš Jančík (CZ)  

 

9. 9. 2018 CEBS Otěšice (CZ)  

XANTIELA  Fender Edda - V1, CAC, Centraleuropean winner, BOB

Zdiszlaw Wajman (PL)

BARACHIEL FLOYD Fender Edda - V1, CAC, Centraleuropean winner

Glázer György (H)

 

8. 9. 2018 JZS Otěšice (CZ) 

XANTIELA  Fender Edda  - V1, CAC, VÍŤAZKA ROKA / JAHRESSIEGERIN / WINNER OF THE YEAR

Miroslav Fišman (SK)

BARACHIEL FLOYD Fender Edda - V1, CAC

Zdiszlaw Wajman (PL)

 

4. 9. 2018

URPANIEL Fender EddaKlubový šampión SBK

 

25. 8. 2018 JZS Malý Lapáš (SK)  

XANTIELA  Fender Edda - V1, CAC, ČKŠ, VÍŤAZKA ROKA / JAHRESSIEGERIN / WINNER OF THE YEAR

CHARBIELA FLOYD Fender Edda - VN1

FUTINIELA REGATA Fender Edda - V4

Miroslav Fišman (SK)

BARACHIEL FLOYD Fender Edda - V1, CAC, Víťaz roka / WINNER OF THE YEAR , BOS

JAZAR FLOYD Fender Edda - V1, CAC, Víťaz roka / WINNER OF THE YEAR

URPANIEL Fender Edda - V1,  CAC, ČKŠ

MELIOTH Fender Edda - V2, R. CAC

Bánkúti József (H)

 

19. 8. 2018 IDS Bratislava (SK)  

XANTIELA  Fender Edda - V1, CAC, CACIB, BOB

BARACHIEL FLOYD Fender Edda - V1, CAC, CACIB, BOS

URPANIEL Fender Edda - V1,  CAC

CHERATIELA FLOYD Fender Edda - VN1

Peter Firić (RS)

 

18. 8. 2018 IDS Bratislava (SK)  

XANTIELA  Fender Edda - V1, CAC, CACIB, BOB, BOG 2

BARACHIEL FLOYD Fender Edda - V1, CAC, CACIB, BOS

URPANIEL Fender Edda - V2,.R. CAC

CHERATIELA FLOYD Fender Edda - VN1

Csaba Pettkó (HU) + Peter Firić (RS)

 

05. 08. 2018 IX. Krajská výstava psů Týn nad Vltavou

CHERATIELA FLOYD Fender Edda  - VN1

Karel Hořák CZ

 

04. 08 2018 Krajská výstava psů Kladno

CHERATIELA FLOYD Fender Edda - VN1

Karel Hořák CZ

 

8. 7. 2018 IDS Veľká Ida (SK)  

XANTIELA  Fender Edda - V1, CAC, CACIB, BOS

BARACHIEL FLOYD Fender Edda - V1, CAC, CACIB, BOB, BOG 3

GOANEL HUGO Fender Edda -VN1

Peter Firić (RS)

 

7. 7. 2018 IDS Veľká Ida (SK)

BARACHIEL FLOYD Fender Edda - V1, CAC, CACIB, BOB  

XANTIELA  Fender Edda - V1, CAC, CACIB, BOS

GOANEL HUGO Fender Edda -VN1

Jaroslav Matyáš (SK)

 

07. 07. 2018 Krajská výstava psů Příbram

CHERATIELA FLOYD Fender Edda  - VN1

Lenka Fairaislová CZ

 

01. 07. 2018 NV Klatovy

CHERATIELA FLOYD Fender Edda  - VN1

Ing. Hans Bierwolf (A)

 

10. 6. 2018 IDS Nitra

ARCHANGEL SAMUELL Fender Edda  - V1, CAC, R. CACIB

GUARDIAN ANGEL Fender Edda - VN1

GARGATIELA Fender Edda - VN1

GAMIEL BRISKET  Fender Edda - VN1

GHEDORIAH Fender Edda - VN1

Jozef Šuster (SK)

 

9. 6. 2018 IDS Nitra (SK)  

BARACHIEL FLOYD Fender Edda - V1, CAC, CACIB, GRAND PRIX SLOVAKIA WINNER, BOB, BOG 2

ARCHANGEL SAMUELL Fender Edda  - V1, CAC, R. CACIB

XANTIELA  Fender Edda - V2, R.CAC

Radim Fiala (CZ)

 

8. 6. 2018

URPANIEL Fender Edda  Slovenský výstavný šampión

 

8. 6. 2018 IDS Nitra (SK)  

BARACHIEL FLOYD Fender Edda - V1, CAC, CACIB, BOB

XANTIELA  Fender Edda - V1, CAC, CACIB, BOS

CHERMES FLOYD Fender Edda - VN1

Jaroslav Matyáš (SK)

 

2. 6. 2018 Club Boxer show Praha (CZ)  

XANTIELA  Fender Edda - V1, CACK, ČKV

Jiří Suchý (CZ)

 

13. 5. 2018 IDS Lučenec (SK)  

BARACHIEL FLOYD Fender Edda - V1, CAC, CACIB,  BOB, BIG 3

XANTIELA  Fender Edda - V1, CAC, CACIB, BOS

URPANIEL Fender Edda -  V1, CAC

ZECHIEL Fender Edda - V1, CAC

GAMIEL BRISKET Fender Edda - VN1

GUARDIAN ANGEL Fender Edda - VN1

András Kórosz (HU)

 

12. 5. 2018 IDS Lučenec (SK)  

XANTIELA  Fender Edda - V1, CAC, CACIB, BOB, BOG, BIS 2

BARACHIEL FLOYD Fender Edda - V1, CAC, R. CACIB

GAMIEL BRISKET Fender Edda - VN1

GUARDIAN ANGEL Fender Edda - VN1

 

 

Miloslav Václavík (CZ) & Sergej Vanža (SK) & András Kórosz (HU)

 

6. 5. 2018

JAZAR FLOYD Fender Edda - ŠAMIPÓN SRBIJE

 

6. 5. 2018 IDS Ruma (SRB)

JAZAR FLOYD Fender Edda - V1, CAC, CACIB

Nenad Marič (SRB)

 

5. 5. 2018 NDS Ruma (SRB)

JAZAR FLOYD Fender Edda - V1, CAC, BOS

Gianni Fulgenzi (IT)

 

28. 4. 2018 JSZ Eger (HU)  

XANTIELA  Fender Edda - V1, CAC, VÍŤAZKA ROKA / JAHRESSIEGERIN / WINNER OF THE YEAR, BOB

BARACHIEL FLOYD Fender Edda - V1, HPJ,  VÍŤAZ ROKA MLADÝCH/ JAHRESJUGENDSIEGER / JUNIORWINNER OF THE YEAR

Radványi Tamás (HU) & Arne Johan Haugen (NO)

 

28.4.2018 Krajská výstava (CZ)

URPANIEL Fender Edda V1, Krajský vítěz

Tibor Havelka (SK)

 

15. 4. 2018 IDS Salzburg (A)

JAZAR FLOYD Fender Edda - V1, CAC

Ingeborg Sonweber (A)

 

8. 4. 2018 IDS Nitra (SK)  

XANTIELA  Fender Edda - V1, CAC, CACIB, BOB, BOG 2

BARACHIEL FLOYD Fender Edda - V1, CAJC, BOS, JUNIOR BOG

ARCHANGEL SAMUELL Fender Edda - V1, CAC, CACIB

URPANIEL Fender Edda -  V1, CAC

ZECHIEL Fender Edda - V1, CAC

Erdös László (HU) & Danijel Boroš Djevi (RS)

 

7. 4. 2018 IDS Nitra (SK)  

XANTIELA  Fender Edda - V1, CAC, CACIB, BOS

BARACHIEL FLOYD Fender Edda - V1, CAJC, JUNIOR BOG, JUNIOR BIS

ARCHANGEL SAMUELL Fender Edda  - V1, CAC

URPANIEL Fender Edda -  V1, CAC

ZECHIEL Fender Edda - V1, CAC

Danijel Boroš Djevi (RS)

 

18. 2. 2018 NDS Nitra (SK)  

BARACHIEL FLOYD Fender Edda - V1, CAC, VÍŤAZ SLOVENSKA, BOB

XANTIELA  Fender Edda  - V1, CAJC, Slovakia Junior Winner

Tibor Havelka (SK)

 

17. 2. 2018 Victory show & Champion of champions (SK) 

 XANTIELA  Fender Edda - V1, CAC, VICTORY JUNIOR WINNER, JUNIOR BOG 2

Sergej Vanža (SK)

 

11. 2. 2018 IDS Nitra (SK)  

XANTIELA  Fender Edda  - V1, CAC, CACIB, BOB, BOG 3

BARACHIEL FLOYD Fender Edda - V1, CAC, CACIB,  BOS

FUTINIELA REGATA Fender Eddda - VN1

Radványi Tamás (HU) + Sergej Vanža (SK)

 

10. 2. 2018 IDS Nitra (SK)  

BARACHIEL FLOYD Fender Edda - V1, CAJC, JUNIOR BOG, JUNIOR BIS

XANTIELA  Fender Edda - V1, CAC, CACIB, BOB

FUTINIELA REGATA Fender Eddda - VN1

Sergej Vanža (SK)

 

14.1.2018 – Národní výstava Brno (CZ)

URPANIEL Fender Edda  -  V1, CAC

Jozef Šuster (SK)

 

 

2017

 

2016

 

2015

 

2014

 

2013

 

2011/12

 

2010

 

2009

 

2008

 

2007

 

2006

 

 

 

 

 

Optimálne rozlíšenie 1024x768