KYNOLOGICKÁ REVUECACIT & GRAND PRIX | BOXER | BOXER magazin | BOXER PUPPY | FENDER EDDA

CARLINO Fedner Edda | HUGO BOSS Fender Edda | CAPTAIN Fender Edda | ATA Fender Edda 

 EUS REGAT Fender Edda | CHARLES REGAT Fender Edda | K´NAPOLI FLOYD  Fender Edda

FABRIZIO FLOYD  Fender Edda | URIEL Fender Edda

 

JAZAR FLOYD
Fender Edda

PEDIGREE

VÝSTAVY/
AUSSTELLUNG/
EXPO

KONTAKT

LINKY

FENDER EDDA

 

 

VÝSTAVY - AUSTELLUNG - EXPO

 

28. 2. 2015 IDS Nitra  - VN1

Pedro Bispo (PT)

 

 

1. 3. 2015 IDS Nitra - VN1, Res BIS PUPPY MALE

Daniel Boroš Djevi  (SRB)/ MIroslav Václavík (CZ)

 

 

9. 5. 2015 NDS Lučenec - VN1

Jozef Šuster

 

10. 5. 2015 IDS Lučenec - VN1

Monika Kuriata Okarmus

 

 

 

7. 6.  2015 IDS Nitra - Derby Winner Show

- V1, CAJC, Derby Winner, Junior BOB, JUNIOR BIG - 1, JUNIOR BIS - 3

Jozef Šuster/ Ing. Jaroslav Matyáš (SK)

 

13. 6.  2015 Klub Winner Poľný Kesov - V1

Sergej Vanža (SK)

 

 

4. 7. 2015 NDS Veľká Ida

JAZAR FLOYD Fender Edda - V1, CAJC, Víťaz Slovenska mladých,  BOS

Kvetka Žideková (SK)

 

5. 7. 2015 IDS Veľká Ida  - V1, CAJC

Sergej Vanža (SK)

 

29. 7. 2015 - Šampión Slovenska mladých /SK JUNIOR CHAMPION

 

16. 8. 2015 OVP Vrbové  - V1, VTM

Ing. Jaroslav Matyáš (SK)

 

 

5. 9. 2015 JSZ Bojnice - V3

Ľubomír Perniš

 

 

5. 9. 2015 Boxer Night Gala Show  Bojnice - 

YOUNG NIGHT WINNER

 

 

6. 9. 2015 VA Winner Show Bojnice

V2/2, JVA, Junior Vice Winner

Ing. Radim Fiala

 

 

19. 9. 2015 IDS Bačka Topola (SRB) V1, PRM, JUNIOR BOB

Ištvan Orščik (SRB)

 

20. 9. 2015 NDS TURIJA (SRB) - V1, PRM,  JUNIOR BOB, BOB

Chris Zeniou (CYP)

 

Foto: Sergej Vanža

17. 10. 2015 JSZ Praha - Rychety (CZ) - V3

Sergej Vanža  (SK)

 

18. 10. 2015 CEBS Praha - Rychety (CZ) - V3

Jiří Suchý (CZ)

 

28. 11. 2015 IDS Nitra - V2

Mica Mladenovic (SRB)

 

29. 11. 2015 IDS Nitra - V2

Papp László  (RO)

 

 

5. 12. 2015 IDS Wels (A)  - V1, CAC

Andreja Čučnik (SLO)

 

6. 12. 2015 IDS Wels (A)  - V1, CAC, R. CACIB

Dušan Travnikar (SRB) 

 

17. 1. 2016 IDS Nitra (SK) - V1, CAC, R. CACIB

Sergej Vanža  (SK)

 

7. 5. 2016 CAC, Lučenec (SK) - V1, CAC

Vladimír Javorčík (SK)

 

8. 5. 2016 IDS, Lučenec (SK) - V1, CAC, R. CACIB

Radvány Tamás (HU)

 

18. 6. 2016 K.V. Bojnice  (SK) - V1, CAC,

Anna Bogucka (PL)

 

19. 6. 2016 IDS Klagenfurt (A)  - V1, CAC

Janusz Opara (PL )

 

2. 7. 2016 NDS Veľká Ida  - V1, CAC

Květka Žídková (SK)

 

3. 7. 2016 IDS Veľká Ida  - V1, CAC, CACIB, BOS

MVDr. Miroslav Fišman (SK)

 

16. 7. 2016 IDS Szombathely  - V2, R. CAC

W. Werbitskij (BY)

 

16. 7. 2016 NDS Szombathely  - V1, CAC

Bojan Matakovič (HR)

 

20. 8. 2016 IDS Bratislava (SK) - V1, CAC, R. CACIB

Sergej Vanža (SK)

 

21. 8. 2016 IDS Bratislava (SK) - V1, CAC, R. CACIB

Jozef Šuster (SK)

 

3. 9. 2016 Výročná výstava / Jahressieger Šoporňa - V4

Glázer György (H)

 

4. 9. 2016 VA Winner Show Šoporňa - V2,  VA 5

Vladímír Javorčík (SK)

 

15. 1. 2017 IDS Nitra (SK) - V1, CAC, R. CACIB

Imrich Sopko (SK)

 

19. 2. 2017- SLOVAKIA CHAMPION

 

1. 4. 2017 IDS Bratislava (SK) - V1, CAC

Ing. Radim Fiala (CZ)

 

2. 4. 2017 IDS Bratislava (SK) - V1, CAC

Chris Zeniou (CY)

 

7. 5. 2017 IDS Lučenec (SK) - V1, CAC, CACIB, BOB, BIG 2

Sergej Vanža (SK)

 

7. 5. 2017- SLOVAKIA GRAND CHAMPION

 

20. 5. 2017 NDS Pápa (H) - V1, CAC, BOS

Mark Hojhntson (AUS)

 

20. 5. 2017 NDS Pápa (H) - V1, CAC, BOB

Simu Calin

 

23. 7. 2017 NDS Debrecen (H) - V1, CAC, BOB

Orcsik Istvan (SRB)
 

23. 7. 2017 IDS Debrecen (H) - V1, CAC, CACIB, BOB

Mitra Calin (RO)

 

2. 9. 2017 Výročná výstava / Jahressieger Bojnice (SK) - V2, R.CAC

Jozef Šuster (SK)

 

3. 9. 2017 VA Winner Show Bojnice - V1, ČKŠ,  VA1, VA WINNER, BOS

Jiří Suchý (CZ)

 

30. 9. 2017 IDS Tulln (A) - V1, CAC, R. CACIB

Miloslav Václavík (CZ)

 

1. 10. 2017 IDS Tulln (A) - V1, CAC

Rikki Kainz-Goetz (A)

 

10. 12. 2017 IDS Nitra (SK) - V1, CAC, R. CACIB

Jana Janek (SK)

 

15. 4. 2018 IDS Salzburg (A) - V1, CAC

Ingeborg Sonweber (A)

 

5. 5. 2018 NDS Ruma (SRB) - V1, CAC, BOS

Gianni Fulgenzi (IT)

 

6. 5. 2018 IDS Ruma (SRB) - V1, CAC, CACIB

Nenad Marič (SRB)

 

6. 5. 2018 - Šampión Srbska / Šampión Srbije

 

25. 8. 2018 Výročná výstava / Jahressieger Malý Lapáš  (SK) - V1, CAC, ČKŠ, ANNUAL WINNER

Bánkúti József (H)

 

21. 10. 2018 IDS Komárom (H) - V1, CAC

Tijana Konrad (SRB)

 

 

 

Optimálne rozlíšenie 1024x768