KYNOLOGICKÁ REVUECACIT & GRAND PRIX | BOXER | BOXER magazin | BOXER PUPPY | FENDER EDDA

CARLINO Fedner Edda | HUGO BOSS Fender Edda | CAPTAIN Fender Edda | ATA Fender Edda 

 EUS REGAT Fender Edda | CHARLES REGAT Fender Edda | K´NAPOLI FLOYD  Fender Edda

FABRIZIO FLOYD  Fender Edda | URIEL Fender Edda

 

NAADAME
Fender Edda

PEDIGREE

VÝSTAVY/
AUSSTELLUNG/
EXPO

KONTAKT

LINKY

FENDER EDDA

 

 

VÝSTAVY - AUSTELLUNG - EXPO

 

 

7. 6.  2015 IDS Nitra - Derby Winner Show

- VN 1, BIS BABY 3

Jozef Šuster/ Dr. Miroslav Guniš (SK)

 

13. 6.  2015 Klub Winner Poľný Kesov - VN 1, BEST BABY

Sergej Vanža (SK)

 

4. 7. 2015 NDS Veľká Ida

VN 1

Kvetka Žideková (SK)

 

5. 7. 2015 IDS Veľká Ida  - VN1, BIS PUPPY

Sergej Vanža (SK) / Eleonóra Fischerová (SK)

 

 

16. 8. 2015 OVP Vrbové  - VN 1,  BIS PUPPY

Ing. Jaroslav Matyáš (SK)

 

21. 8. 2015 IDS Bratislava  - VN 1

Ing. Jaroslav Matyáš (SK)

 

22. 8. 2015 IDS Bratislava  - VN 1

Vladimír Javorčík (SK)

 

 

 

 

5. 9. 2015 JSZ Bojnice - VN 1

Ľubomír Perniš (SK)

 

5. 9. 2015 Boxer Night Gala Show  Bojnice - BABY & PUPPY NIGHT WINNER

 

 

6. 9. 2015 VA Winner Show Bojnice - VN 1

Ing. Radim Fiala (CZ)

 

 

 

17. 10. 2015 JSZ Praha - Rychety (CZ) - V1, CAJC, Jugendjahressieger

Sergej Vanža  (SK)

 

18. 10. 2015 CEBS Praha - Rychety (CZ) - V1, CAJC, Centraleuropean Junior Winner

Jiří Suchý (CZ)

 

24. 10. 2015 IDS Bratislava  - V1, CAJC

Igor Selimovič (HR)

 

 

16. 1. 2016 CACIB Nitra - V1, CAJC, BOB, Reserve BIG

Mgr. Janka Janek / Ing. Jaroslav Matyáš

 

 

 

 

17. 1. 2016 CACIB Nitra - V1, CAJC, BOB, Reserve BIG, JUNIOR BIG, Reserve JUNIOR BIS

Sergej Vanža  (SK) /  Dr. Vladimír Piskay  (SK) /  Leoš Jančík (CZ)

 

21. 1. 2016  - SLOVAKIA PUPPY CHAMPION SLOVAKIA JUNIOR CHAMPION

 

6. 2. 2016 CACIB Brno (CZ) - V1, CAJC, JUNIOR BOB

Tuovinen Olavi (FIN)

 

6. 2. 2016 - CZECH JUNIOR CHAMPION

 

18. 2. 2016 CACIB Budapest (H) - V1, HPJ, JUNIOR BOB, BOS

László Erdös  (H)

 

 

 

21. 2. 2016 CACIB Budapest (H) - V1, HPJ, JUNIOR BOB, BOB, BIG - 3

Vladimír Piskay (SK)

 

3. 4. 2016 CACIB Nitra (SK) - V1, CAC, CACIB, BOB, BIG

Dr. Gabriela Ridarčíková (SK) / Miroslav Václavík (CZ)

 

 

16. 4. 2016 Klub. W. Eger (H) - V1, HPJ, JUNIOR KLUB WINNER, BEST JUNIOR MALE, BEST JUNIOR BOXER 

Ľubomír Perniš (SK) / MVDr. Jaromír Špicera (CZ)

 

 

 

 

17. 4. 2016 CEBS Eger,  (H) - V1, CAC, HOME OF FUTURE WINNER, CENTRALEUROPEN VICE WINNER  

Iwona Magdziarska (PL)

 

 

 

7. 5. 2016 CAC, Lučenec (SK) - V1, CAJC, Víťaz Slovenska mladých / Slovakia Junior Winner, BOB, JUNIOR BIG, BIG, JUNIOR BEST IN SHOW, BEST IN SHOW   

Vladimír Javorčík (SK), Lozič Željko (SRB), Dr. Gabriela Ridarčíková, Ing. Jaroslav Matyáš

 

8. 5. 2016 CACIB, Lučenec (SK) - V1, CAJC, BOB,  BIG-2, JUNIOR BEST IN SHOW, BEST IN SHOW   

Radványi Tamás (HU),  Peter Firic (SRB)

 

 

10. 6. 2016 CAC Nitra (SK) - V1, CAC

MVDr. Juraj Frey (SK)

 

11. 6. 2016 CACIB Nitra (SK) - V1, CAC, CACIB, GRAND PRIX SLOVAKIA WINNER, BOB 

Dušan Paunovič (SRB)

 

12. 6. 2016 CACIB Nitra (SK) - V1, CAC, CACIB, BOB 

Tibor Havelka (SK)

 

Foto: Patrik Straka

 

18. 6. 2016 K.V. Bojnice  (SK) - V1, CAJC, KLUBOVÝ VÍŤAZ MLADÝCH / JUNIOR CLUB WINNER, Mr. BOXER, BOB

Kvetka Žídková (SK) / Anna Bogucka (PL)

 

2. 7. 2016 CAC Veľká Ida (SK) - V1, CAC, BOS

Kvetka žídková (SK)

 

3. 7. 2016 CACIB Veľká Ida (SK) - V1, CAC, R.CACIB

MVDr. Miroslav Fišman (SK)

 

 

 

20. 8. 2016 CACIB Bratislava (SK) - V1, CAC, CACIB, BOB, BIG, BIS

Sergej Vanža (SK) / László Papp (RO) / Miroslav Václavík (CZ)

 

21. 8. 2016 CACIB Bratislava (SK) - V1, CAC, CACIB, BOB

Jozef Šuster (SK)

 

Foto: Sergej Vanža

 

3. 9. 2016 Výročná výstava / Jahressieger Šoporňa - V1, CAC, ČKŠ, Víťaz roka / Jahressieger

Glázer György (H)

 

3. 9. 2015 Boxer Night Gala Show Šoporňa - NIGHT WINNER, NIGHT BEST MALE, ABSOLUT NIGHT WINNER

Tóth Zsuzsana (H), Arnošt Žarski (CZ), Vladimír Tomaščík (SK)

 

4. 9. 2015 VA Winner Show Šoporňa - V1, ČKŠ, VA 1, WINNER SHOW WINNER, BOB

Vladímír Javorčík (SK)

 

15. 10. 2016 Jahressieger Budapest - V1,  CAC,  Jahressieger, BEST MALE, BOS

Várszegi Zsófia (H) / Anders Härnman (SWE)

 

5. 11. 2016 CACIB Bratislava (SK) - V1, CAC, CACIB, BOB,

Antonín Karban (CZ)

 

 

6. 11. 2016 CACIB Bratislava (SK) - V1, CAC, CACIB, BOB, Res.BIG

Vladimír Javorčík (SK) / Savvas Hadjisavvas (CY)

 

Foto: Martina Trávničková

3. 12. 2016 CACIB Nitra (SK) - V1, CAC, CACIB, BOB, BIG 3

Bispo Pedro Ivo (PT) /Bojan Matakovič (HR)

 

Foto: Martina Trávničková

4. 12. 2016 CACIB Nitra (SK) - V1, CAC, CACIB, BOB, BIG 2

Zak Hidajat (AUS)

 

14. 1. 2017 CACIB Nitra (SK) - V1, CAC

Jozef Šuster (SK)

 

14. 1. 2017 - SLOVENSKÝ ŠAMPIÓN KRÁSY

 

4. 2. 2017 CACIB Brno (CZ) - V1, CAC, CACIB, BOB, BIG 3

Victoria Pogodina (UA) / Georgy Oniščenko (UA)

 

5. 2. 2017 CACIB Brno (CZ) - V1, CAC

Georgy Oniščenko (UA)

 

18. 2. 2017 Victory show Bratislava (SK) - V1, CAC, VICTORY WINNER, Šampión šampiónov 2. miesto v skupine FCI

Sergej Vanža (SK)

 

19. 2. 2017 NDS Bratislava (SK)   - V1, CAC, Víťaz Slovenska / Slovakia Winner, BOB 

Janka Janek (SK)

 

 

28. 5. 2017 ATIBOX Senec (SK)   - V1, CAC, ATIBOX WORKING CLASS WINNER, ATIBOX WINNER  

Viktor Shiyan (UA)

 

 

Optimálne rozlíšenie 1024x768