URIEL
Fender Edda

PEDIGREE

FABRIZIO FLOYD Fender Edda

CARLINO Fender Edda

VÝSTAVY/
AUSSTELLUNG/
EXPO

KONTAKT

FENDER EDDA

JAMES BOX

 

VÝSTAVY - AUSTELLUNG - EXPO

20.  10. 2012 - Komárom - CACIB

 

V1, HPJ, Best junior

Harsányi Péter (H)

 

21.  10. 2012 - Komárom - CACIB

V1, HPJ, Derby Winner

Radványi Tamás (H)

 

26. 10. 2012

HUNGÁRIA JUNIOR CHAMPION

 

23.  2. 2013 - Nitra - CACIB

V2

Alena Žarská (CZ)

 

24.  2. 2013 - Nitra - CACIB

 

 

 

V1, CAJC, JUNIOR BOG, JUNIOR BIS 3

MVDr.  Jaromír Špicera (CZ) / Danijel Boros Djevi (SRB) / MVDr. Gabriela Ridarčíková (SK)

 

27. 4. 2013 - Miskolc - CACIB

V1, CAC, CACIB, BOB

Török János (H)

 

28. 4. 2013 - Miskolc - CACIB

V1, CAC, CACIB, BOB, BOG

P. Szabó Béla (H)

 

18. - 19. 5. 2013 - Lajosmizse - ATIBOX

 

 

 

V1, ATIBOX JUNIOR WINER, BEST JUNIOR

Danijel Boros Djevi (SRB)

 

25.  5. 2013 - Třeboň - Klub.

V1, VTM, ČKJV,  BEST JUNIOR

Alena Žarská (CZ)

 

31.  5. 2013 - Senec - CAC

V1, CAJC, BOB

Štefan Šinko (SLO)

 

1.  6. 2013 - Nitra - CACIB - GRAND PRIX

V1, CAC, CACIB, GRAND PRIX SLOVAKIA WINNER, BOS

Vladimír Javorčík (SK)

 

8.  6. 2013 - Praha - Klub.

V1, VTM, ČKJV,  BEST JUNIOR, BOB

Jiří Suchý (CZ)

 

8.  6. 2013

Juniorský klubový víťaz / Junior Klub Winner (CZ)

 

15.  6. 2013 - Poľný Kesov  - Klub.

 

 

V1, CAJC, Klubový víťaz mladých  / Junior Klub Winner, Mr. BOXER, BOB

Vladimír Javorčík (SK)

 

1. 9. 2013 - Vranov  - Výročná výstava /Jahressieger

V1, CAC, Víťaz roka /Jahressieger

Radványi Tamás (H)

 

7. 9. 2013 - Opole  - Výročná výstava /Jahressieger

V2

Ing Radim Fiala  (CZ)

 

8. 9. 2013 - Opole  - Central European Boxer Show

V1, Várszegi Zsolt Memorial Trophy Winner

Iwona Magdziarska (PL)

 

10. 9. 2013

SK JUNIOR CHAMPION

 

5. 10. 2013 - Baracs  - Jahressieger  (H)

V1, CAC, Jahressieger

Pedro Bispo (PT)

 

26. 10. 2013 * Bratislava - CACIB

V1, CAC, CACIB, BOB

Ligita Zake (LV)

 

27. 10. 2013 * Bratislava - CACIB

URIEL Fender Edda  - V1, CAC, CACIB, BOB

MVDr. Gabriela Ridarčíková (SK)

 

29. 3. 2014 * Nitra - CACIB

V1, CAC, CACIB, BOB, BOG

Anders Härnman (SWE) / Miroslav Václavík (CZ)

 

2. 4. 2014

SK CHAMPION

 

14. 6. 2014 * Poľný Kesov - Klubová výstava

 

V1, CAC, ČKŠ

Viktoria Pogodina (UA)

 

15. 6. 2014 * Poľný Kesov - Central European Boxer Show

V1, ČKŠ, WINNER OF CHAMPION

MUDr. Maria Müllerová (CZ)

 

28. 7. 2014

Klubový šampión SBK

 

9. 8. 2014 OVP Krajné

V1, Najklepší jedinec z tried čestnej

Vladimír Javorčík (SK) / Mgr Viera Staviarska (SK)

 

 

7. 9. 2014 SKÚŠKA CHOVNOSTI (SCH / ZTP SK) Bojnice

 SPLNIL - POVAHA: 5 >>>PDF<<<

Sergej Vanža (SK), Jozef Šuster (SK), Andrej Dudáš (SK

 

 

7. 9. 2014 VÝBEROVÁ SKÚŠKA CHOVNOSTI Bojnice

SPLNIL - POVAHA: 5 >>>PDF<<<

Sergej Vanža (SK), Jozef Šuster (SK), Andrej Dudáš (SK)

 

 

7. 9. 2014 Winner Show Bojnice

V1, ČKŠ, VA2, Winner Show I. Vice Winner

Ľubomír Perniš (SK)

 

13. 9. 2014 NDS Lučenec

V1, CAC, BOB

Sergej Vanža (SK)

 

 

 

14. 9. 2014 IDS Lučenec

 

 

V1, CAC, CACIB, BOB, BOG, BIS

Danijel Boroš Djevi  (SRB) / Harsányi Péter (H)

 

22. 9. 2014

SLOVAKIA GRAND CHAMPION

 

4. 10. 2014 * Bratislava - CACIB

 

 

V1, CAC, CACIB, BOB, BOG

MVDr. Gabriela Ridarčíková (SK) / Bojan Matakovič (HR)

 

29. 11. 2014 IDS Nitra WINNER SHOW 

V1, Honours Class Winner

Ligita Zake (LV)

 

30. 11. 2014 IDS Nitra SLOVAKIA CUP

 

Foto: Andrea Haider

V1, Honours Class Winner, Honours Class Best In Show

Dr. Gabriela Ridarčíková  (SK) / Savičič Nebojša (SRB)

 

10. 1. 2015 IDS Nitra * Wintershow

 V1, Honours Class Winner, Honours Class Best In Show - II.

Ľubomír Perniš  (SK)

 

11. 1. 2015 IDS Nitra * Wintershow

V1, Honours Class Winner, Honours Class Best In Show - III.

Sergej Vanža  (SK) / Ing. Jaroslav Matyáš (SK)

 

27. 2. 2015 VICTORY SHOW Nitra

V1, CAC, Victory Winner

Ing. Jaroslav Matyáš

 

24. 5. 2016

International Champion

 

Optimálne rozlíšenie 1024x768